"ПластиКом в кожен дім"

Металопластикові вікна в Полтаві

Адреса: вул. Старий Поділ, 4, офіс 100

Профіль REHAU

***

REHAU Euro-Design 60

Профільна система REHAU Euro-Design 60 - трикамерна профільна система з конструктивною глибиною 60 мм. Металопластикові вікна, виготовлені з профілю даного типу, забезпечують звукоізоляцію до класу 4 (VDI 2719). Значення коефіцієнта теплопередачі: kr = 1,6 Вт / м²К (R = 0,62м²К / Вт)

Вироби, виготовлені з профілю REHAU Euro-Design 60, рекомендовані для застосування в об'єктному і приватному будівництві. Ці вікна фахівці заводу «ПластиКом» у першу чергу пропонують тим замовникам, які обрали основним пріоритетом при виборі металопластикових виробів якість і економічність

***

REHAU Euro-Design 70

Профілі REHAU Euro-Design 70 - відмінна профільна система з конструктивною глибиною 70 мм. Металопластикові вироби, виготовлені з REHAU-Euro-Design 70, забезпечують звукоізоляцію до класу 4 (VDI 2719). Значення коефіцієнта теплопередачі: kr = 1,3 Вт / м²К (R = 0,77м²К / Вт)

Металопластикові вікна, виготовлені з профілів цього типу, мають високу функціональність і зможуть задовольнити найвищі вимоги, що пред'являються для дизайну інтер'єрів. Саме тому їх найчастіше рекомендують при комплектації приватних будинків і адміністративних приміщень.

***

REHAU Brillant-Design

Профільні системи REHAU Brillant-Design - це системи класу «еліт» з конструктивною глибиною 70 мм і 80 мм. Металопластикові вікна та двері, виготовлені з REHAU-Brillant-Design, забезпечують звукоізоляцію до класу 5 (VDI 2719). Значення коефіцієнта теплопередачі: kr до 1,2 Вт / м²К (R = 0,79м²K / Вт).

Вироби, виготовлені з профілю REHAU-Brillant-Design, мають підвищені теплоізоляційні та звукоізоляційні показники. Крім цього, вони відмінно впишуться в найвишуканіший інтер'єр. Ці якості дозволяють фахівцям заводу «Пластик» рекомендувати подібні профільні системи тим замовникам, які високо цінують тепло, тишу, комфорт і затишок в своєму будинку, і при цьому хочуть істотно економити на енергоносіях.

 

 

 

 

 

***

Профиль REHAU GENEO

Профіль REHAU Synego -  – ідеальний спосіб заощадити! SYNEGO пропонує Вам до 50% підвищення теплоізоляції у порівнянні зі звичайними вікнами. З SYNEGO Ви зможете суттєво скоротити витрати на опалення, натомість підвищити вартість свого житла – сьогодні, завтра і в майбутньому...

Старі вікна – джерело найбільших тепловтрат в оселі. Вони погано ізолюють і зазвичай технічно застарілі. В результаті через вікна втрачається зовсім недешеве тепло. Завдяки відмінним теплоізоляційним властивостям системи SYNEGO Ви зможете скоротити енерговитрати, і рахунки за опалення Вас більше не лякатимуть!

***

 

Профиль REHAU GENEO

Профіль REHAU GENEO - новітня, яка не має аналогів профільна система. Завдяки шестикамерною конструкції, системної глибині профілю в 86 мм, наявності центрального ущільнювача і повній відсутності армування, досягається небачене раніше опір теплопередачі - 1,05 м2 ° C / Вт. Вироби з профілю REHAU GENEO забезпечують звукоізоляцію 5 класу і захист від злому 2 класу.

Унікальні властивості профілю REHAU GENEO дозволяють використовувати металопластикові вироби, виконані з цього профілю в проектах, що вимагають максимального збереження тепла, в тому числі і в будинках з пасивним опаленням.

***  

Підберіть необхідний Вам профіль, і фахівці полтавського заводу «ПластиКом» виготовлять для Вас найкращі металопластикові вікна в Полтаві.